מנעולן בנתניה - פורץ מנעולים בנתניה 24 שעות ביממה - לוגו האתר

קידוד מפתח לרכב בנתניה – מנעולן בנתניה

פורץ רכבים או מנעולן צריך לדעת להתמחות במגוון שירותי פריצה ומנעולנות מתקדמים לבית, למשרד ולרכב. בין השירותים שכל מנעולן בנתניה צריך לדעת לספק אפשר לציין זה גם שירות קידוד מפתח לרכב בנתניה. כיום מפתחות הרכב משולבי שלט ומנעולן אמיתי מכיר את כל סוגי המפתחות והמנעולים הקיימים ויכול לשכפל ולשחזר כל מפתח בעת הצורך. צריכים שירות קידוד מפתח לרכב בנתניה? פנו למנעולן בנתניה שייתן לכם מענה מלא במקרים הבאים:

 • תיקון ושכפול מפתח חכם KEY SMART.
 • שכפול של מפתח ברזל ישן מפעם, כלומר שכפול מכאני פשוט.
 • שחזור מפתחות שבורים או עקומים לרכב.
 • שכפול מפתח אימובילייזר מקודד לרכב, כלומר שכפול אלקטרוני.
 • קידוד של סט מפתחות שלם לרכב במקרה של אובדן או גניבה.
 • תיקון ושכפול מפתח משולב שלט לרכב
 • ביטול מפתח לרכב במקרה של אובדן או גניבה

פורץ רכבים – מנעולן בנתניה

קידוד מפתח לרכב בנתניה הוא שירות מתקדם אך מנעולן ופורץ מכוניות מקצועי מכיר את השירות ואמור לספק אותו ללא כל בעיה ובזמן הקצר ביותר ובמחיר הנוח ביותר בנתניה והסביבה. בצעו קידוד מפתח לרכב בנתניה על ידי מנעולן מקצועי לכל סוג רכב, חדש או ישן, רכב עם מערכת אזעקה חדשה או ישנה ועוד. פורץ רכבים מנוסה יודע לפרוץ לכל רכב, לתקן ולהחליף כל מנעול, פשוט או מורכב ולחסוך לכם כסף וזמן בטיפול במוסך שגם לא תמיד מכיר את כל סוגי המנעולים כמו מנעולן מקצועי שזו ההתמחות המרכזית והעיקרית שלו.

קידוד מפתח לרכב בנתניה – לאיזה רכבים זה מתאים

קידוד מפתח לרכב בנתניה מתאים לרכבים חדשים בדרך כלל בעלי מפתח עם רכיב אלקטרוני או צ'יפ אשר מחובר למערכת המחשב ברכב. שיטה זו עובדת בצורה של סיגנל העובר מהמפתח לאנטנה אלחוטית הנמצאת בתוך הסוויץ' ומזהה את קוד המפתח המקורי הרשאי להתניע את הרכב. כאשר הרכב נפרץ, המפתח נגנב וכדומה חובה להחליף את הקוד ולקודד את המפתח מחדש. צריכים קידוד מפתח לרכב בנתניה? פנו למנעולן בנתניה המכיר את המפתחות החכמים ויכול לשכפל עבורכם מפתח ולהתקין קוד חדש שרק אתם תדעו כך שרק אתם תוכלו להתניע את הרכב באמצעות הקוד ולא גנב או מישהו שמצא את המפתח הישן.

שכפול מפתח לרכב בנתניה

פרט לשירות קידוד מפתח לרכב בנתניה, מנעולן רכב בנתניה יספק לכם גם שירות שכפול שלט המצריך הן שכפול מכאני והן שכפול אלקטרוני וקידוד השלט מחדש. קידוד מפתח לרכב בנתניה מתאים גם למפתחות חכמים מהדור החדש והמתקדם יותר המציגים מפתחות חכמים בעלי סוללה שיש להחליפה גם כן ובמקרה של תקלה לקודד מחדש את המפתח כמובן. קיימים בשוק מגוון מכשירים מיוחדים המיועדים לקידוד אך במקרה של אובדן או גניבת מפתח חכם עם שבב וקוד עדיף לפנות למנעולן מקצועי ברישיון על מנת שהאחריות תכסה את הטיפול ותהיו מוגנים כולל אחריות והוכחה על הטיפול על ידי בעל מקצוע ולא באופן עצמאי שגם לא יבטיח שלא תעשו נזק נוסף למפתח ולמחשב הרכב במידה ואתם לא יודעים מה אתם עושים ורכשתם את המקודד מחו"ל מאתר לא מוכר או אפילו מאתר מוכר אך אינכם מכירים את המוצר ואת הוראות ההפעלה המדויקות שלו.

מנעולן בנתניה- כל שירותי הפריצה והמנעולנות לרכב ובית במקום אחד

מנעולן ופורץ רכבים בנתניה יספק לכם שירות קידוד מפתח לרכב בנתניה לצד שירותים נוספים לבית ולרכב כמו התקנת והחלפת ידית בהלה, התקנת והחלפת מנעול חשמלי, מנעול לחלון הזזה, מחזירי דלת, שיפוץ דלת, תיקון סוויץ בנתניה לאחר פריצה לרכב ועוד שורה ארוכה של שירותי מנעולנות מקצועיים כמו קידוד מפתח לרכב בנתניה לרכב חברה, רכב פרטי או רכב מסחרי, קידוד מפתח לרכב בנתניה לרכבים מליסינג, רכבים יד שניה, רכב חדש מהיבואן וכל רכב אחר שיש ברשותכם ואתם זקוקים לבצע עבורו קידוד מפתח לרכב בנתניה!

בנוסף מנעולן ידע לטפל בהחלפת צירים לדלת מכל זכוכית כולל החלפת ותיקון ציר לדלת זכוכית, התקנת מנעול חובק לדלת, התקנת ידית אחיזה, החלפת משאבה רצפתית בדלת, הרמת דלתות, שיפוץ דלתות מכל סוג ועוד שירותים שרק מנעולן מכיר ויכול לבצע בכל מקום וזמן, 24 שעות ביממה.

שירותי פריצה לרכב – מנעולן בנתניה

מנעולן בנתניה מספק את כל שירותי הפריצה המתקדמים ביותר כולל:

 • כיוון דלתות מכל סוג
 • תיקון דלתות פלדלת ורב בריח
 • התקנת קודן לדלת
 • הסבת דלתות והחלפת צילינדר
 • שירות תיקון והתקנה של דלתות שריונית חוסם ועוד

בנוסף מנעולן בנתניה יכול לסייע לכם במקרים של צורך בפריצה לכספת ישנה, פריצה  לתיבת דואר, פריצה למכולה עם מנעול חלוד או שבור, פריצה למשרד או לבית עסק כולל פריצה לתריס גלילה חשמלי או דלת נטרקת עם אפשרות פתיחה רק מתוך העסק. על כל אלה ועוד מנעולן צריך להשתלט ללא קושי ולספק לכם שירות יעיל, מהיר וחסכוני בכל מזג אוויר ובכל שעה במהלך היום. אל תהססו להתקשר ולקבל מענה טלפוני או להשאיר פרטים עם כל שאלה ולקבל ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות או להזמין שירות פריצה לרכב או לבית במחיר הטוב ביותר בנתניה והסביבה.

קיצור דלתות ותיקון דלתות מכל סוג – מנעול בנתניה והסביבה

שירותי המנעולן לא מסתכמים בפריצה לרכב ובית. מנעולן מקצועי יכול לבצע שורה של פעולות נוספות בדלתות כניסה כגון החלפת צירים וצילינדרים, שיפוץ דלת, שחרור דלת טרוקה, כיוון דלת ואפילו קיצור דלת במקרה ואין ברירה על מנת שהדלת תוכל לנוע בחופשיות, להיפתח ולהיסגר לפי הצורך. לא כל מנעולן מיומן לבצע פעולות אלא ודרוש לכך לא רק ידע וניסיון מתאים בים אם מכאני או אלקטרוני, במיוחד עבור מקרים כמו קידוד מפתח עם שבב, החלפת שלט חכם לרכב, התקנת מפתח חדש שיוכל לתקשר עם מערכת המחשב והקודן ברכב ועוד.

מנעולן בנתניה יספק לכם את כל שירותי המנעולנות והפריצה לכל רכב ולכל בית כולל בית עם דלתות רב בריח, מולטילוק, דלתות עץ עם מנעול כפול, דלתות הזזה, דלתות ישנות שאי אפשר להשיג כבר עבורן מנעול חלופי במקרה של שבר בצילינדר או במנעול ועוד.

הזמינו מנעולן בנתניה לכל מטרה, מנעולן מקצועי, אדיב והכי חשוב: אמין, אחד כזה שמשיחת הטלפון הראשונה אתו תדעו שהוא לא מחרטט אתכם ויעשה הכול על מנת לסייע לכם ויבצע את עבודתו בכבוד ובצורה המקצועית ביותר כמיטב יכולתו, הידע והניסיון שלו. חשוב שהמנעולן יהיה זמין וימצא במקור המגורים שלכם כיוון שזמן ההגעה חשוב מאוד כאשר אנו נתקעים בלי מפתח לרכב או לבית, באמצע שום מקום או אפילו בבית אך אנו חייבים לצאת או חלילה גרוע מכך, לחלץ מישהו יקר לנו.  בכל מקרה בהצלחה!

עוד משהו מעניין על: פריצת רכבים בנתניה, קידוד שלט לרכב בנתניה

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן